BUDUJEMY IDEALNĄ ŁAZIENKĘ W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziś, kiedy nie mamy czasu na wszystko raz na jakiś czas używamy wanny, o coraz częściej nasz wybór pod prysznic, bo szybciej i wygodniej. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. W sklepach jest wiele kabin, są prostokątne, półokrągłe, przeszklone i z drzwiami z plastiku, wybór zależy od tego, co nam się podoba. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany bardzo często. Ostatnio ludzi, kiedy robią remont łazienki wolą postawić na kabinę prysznicową zamiast wannym.

Dostojna łazienka w stylu Art Deco

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Dużym udogodnieniem jest też to, że przy kupnie kabiny prysznicowej można pomyśleć też wyższy brodzik, który będzie mógł nam służył jako mała wanna. Kabiny prysznicowe (sprawdź www.da-bud.pl/o-firmie) to wybór, który wprowadzą mętlik w naszej głowie. Dlatego powinniśmy po pierwsze myśleć o tym, jak duża kabina zmieści się do naszej łazienki, bo to, co genialnie wygląda w hangarze będzie wyglądało całkowicie inaczej u nas mieszkaniu. Nie pozwólmy się zwariować szaleństwu zakupowemu, pamiętajmy na rozsądek.

ZAHARTOWAĆ SZKŁO

parawany

Autor: Coram Poland

Gdy słyszymy wyraz szkło myślimy ono raczej z czymś delikatnym. Każdy z nas na pewno stłukł kiedyś lusterko, albo jakąś inną przedmiot, bo o zbicie szklanego przedmiotu przecież nie jest ciężkie. Z tego powodu bywamy razczej ostrożni, kiedy zastanawiamy się nad tym by kupować jakieś rzeczy do własnego domu ze szkła. Jednak zawsze można wybrać rzeczy ze szkła hartowanego. Szkło hartowane to idealne rozwiązanie, gdy tworzone są talerzyki i wszystkie pozostałe produkty, które przy codziennym korzystania mogłyby szybko się zniszczyć, gdyby były stworzone ze zwykłego szkła. Hartowanie tego materiału polega na ogrzewanie go do wysokiej temperatury a następnie zlaniu go zimną wodą. Dzięki temu szkło tego rodzaju ma o wiele bardziej odporne na uszkodzenia niż normalne szkło. Nie musimy się, więc bać szklanych rzeczy, wystarczy, że upewnimy się, z jakiego szkła są zrobione.

Szkło hartowane ma wiele ciekawych zastosowań, z których możemy skorzystać wyposażająć swoje m4. Możemy kupić szklane półki i szklane blaty, dodatkowo możemy nawet rozważyć stworzenie szklanych schodów, czy zamiast zwykłej kabiny prysznicowej wybrać przesuwane szklane drzwi, które będą oddzielały miejsce do kąpieli pod prysznicem od pozostałej części łazienki.